Hieronder vind je de toonmomenten van het huidige schooljaar.

Toonmoment leerlingen David Van Looveren en Cristel De Meulder 'Disneyfestival'
Auditorium afdeling Hemiksem


20:00 - 21:30

Toonmoment musical
Woordlokaal afdeling Hemiksem


19:00 - 21:00

Toonmoment Musical
Woordlokaal afdleling Hemiksem


11:00

Toonmoment Klarinet en Saxofoon
Auditorium afdeling Hemiksem


13:00 - 18:00

PJA Festival!!!
Depot Deluxe

ensembles JLM


14:00

Toonmoment IE en samenspel


18:30

Toonmoment IE en samenspel


18:00

Toonmoment hobo - IE - samenspel
Auditorium afdeling Hemiksem


18:00

Toonmoment klarinet - saxofoon (JLM) - IE harp
Auditorium afdeling Hemiksem

Toonmoment kopers
Auditorium afdeling Hemiksem


11:00

Toonmoment piano-poëzie uit het noorden
Auditorium afdeling Hemiksem


9:00

Toonmoment accordeon
Klas 0.20 afdeling Hemiksem


19:00 - 20:15

Toonmoment toneel H3 leerlingen Annelies Spanoghe
Woordlokaal afdeling Hemiksem

Toonmoment harp - gitaar - samenspel gitaar
Auditorium afdeling Hemiksem


17:00 - 19:00

Toonmoment leerlingen Reinhardt Vanderschaeghe en Hans Cammaert
Expressieruimte afdeling Schelle

Toonmoment leerlingen Cristel De Meulder
Laarkapel Schelle

Toonmoment JLM instrument
Hemiksem


18:00

Toonmoment dwarsfluit
Auditorium afdeling Hemiksem


09:00 - 10:00

Toonmoment AVV L3/L4 leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


11:00 - 12:30

Toonmoment Voordracht en Drama leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


13:30 - 15:00

Toonmoment toneel H1 leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


17:30 - 18:15

Toonmoment AVV L4 leerlingen Niel Hildegard De Buck
Expressieruimte afdeling Schelle


18:15 - 19:00

Toonmoment AVV L4 leerlingen Schelle Ine Bettens
Expressieruimte afdeling Schelle


19:00

Toonmoment (BP) klavebimbel - blokfluit - samenspel/IE
Woordlokaal afdeling Hemiksem


19:30 - 20:30

Toonmoment eindgraad Fagot
Auditorium afdeling Hemiksem


19:30 - 20:10

Toonmoment Voordracht en Drama M1 leerlingen Ine Bettens
Expressieruimte afdeling Schelle


20:10 - 20:40

Toonmoment Voordracht en Drama M1 leerlingen Hildegard De Buck
Expressieruimte afdeling Schelle


20:45 - 22:00

Toonmoment toneel volwassenen leerlingen Ine Bettens en Hildegard De Buck
Expressieruimte afdeling Schelle


14:00 - 21:00

Toonmoment viool en altviool
Auditorium afdeling Hemiksem


15:00

Toonmoment leerlingen piano L4/L3V
Beeldlokaal afdeling Niel


18:00 - 19:00

Toonmoment Voordracht leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


19:30 - 20:30

Toonmoment toneel M3/H2 leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


19:00

Toonmoment leerlingen sax PJA
Auditorium afdeling Hemiksem


19:00 - 19:30

Toonmoment Welsprekendheid volwassenen leerlingen Annelies Spanoghe en Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


20:15 - 21:30

Toonmoment Repertoirestudie H3/H2/H1 leerlingen Veerle Eyckermans
Woordlokaal afdeling Hemiksem


18:00 - 18:30

Toonmoment AVV L1 leerlingen Niel Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Niel


19:30 - 20:45

Toonmoment Toneel H3 leerlingen Niel Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Niel


10:00 - 11:00

Toonmoment AVV L1/L2 leerlingen Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Niel


16:30

Toonmoment cello
Beeldlokaal afdeling Niel


17:00

Toonmoment slagwerk
Auditorium afdeling Hemiksem


17:30 - 18:30

Toonmoment AVV L1/L2 leerlingen Ine Bettens
Expressieruimte Schelle

Toonmoment BP en orgel
Kerk NIel


19:00 - 22:00

Toonmoment leerlingen Cristel De Meulder
Auditorium afdeling Hemiksem

Zangexamen AMV L4 en VW+T3
Afdeling Hemiksem


20:00 - 21:00

Toonmoment toneel volwassenen leerlingen Annelies Spanoghe en Hildegard De Buck
Woordlokaal afdeling Hemiksem


20:00 - 22:00

Toonmoment zang en vocaal ensemble
Hemiksem

Toonmoment intern AMC M3 en AMT M3
Hemiksem

Leerlingen van Michaël Swolfs en Willy Vervloet


12:00

Toonmoment Kinderkoor