Hieronder vind je de toonmomenten van het huidige schooljaar.


19:00

Maestroconcert Piano klassiek - Harp - Gitaar klassiek - Accordeon
Hemiksem Abdij zaal Frans Cauwenberghs

Leerlingen van Kris De Witte, David Van Looveren, Fanny Van Coninckxloey, Bert Van Reeth en Igor Berezko


19:00

Maestroconcert Zang klassiek - Altviool
Hemiksem Abdij zaal Frans Cauwenberghsj

Leerlingen van Dorine Mortelmans en Karin Gutsche


19:00

Maestroconcert Orgel
Hoboken Kerk

Leerlingen van Annelies Focquaert


10:00

Slottoonmoment Groepsmusiceren klassiek
Plukboerderij Schelle

Leerlingen van Hans Cammaert, Astrid Maertens, Bert Van Reeth, David Van Looveren en Bart Van Beneden


15:00

Maestro toonmoment Theater
Hemiksem binnenkoer serviceflats

Leerlingen van Ine Bettens


16:15

Toonmoment Danslab klassiek
Niel GO! De Parel turnzaal

Leerlingen Sabin Ceulemans


16:30

Toonmoment Woordatelier 2.2
Schelle expressieruimte

Leerlingen van Ine Bettens


17:30

Toonmoment Woordatelier 2.1
Schelle expressieruimte

Leerlingen van Ine Bettens


17:30

Toonmoment Gitaar klassiek
Niel woordlokaal

Leerlingen van Bert Van Reeth


18:00

Toonmoment Dramastudio 3.1 en 3.2
Schelle expressieruimte

Leerlingen van Ine Bettens


18:30

Toonmoment Gitaar klassiek
Niel woordlokaal

Leerlingen van Bert Van Reeth


16:00

Slottoonmoment Instrumenten JPR
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Rob Deckx, Koen Wauters, Peter Cools, Matthias Van den Brande, Jasper De Roeck, Joanna Koziol, Eva Tulkens en Rafaël Mertens


17:00

Toonmoment Woordatelier leerlingen 2.2
Aartselaar lokaal 1.7

Leerlingen van Ine Bettens


17:30

Toonmoment Gitaar klassiek
Niel woordlokaal

Leerlingen van David Van Steenkiste en Bert Van Reeth


17:30

Toonmoment Woordatelier leerlingen 2.1
Aartselaar lokaal 1.7

Leerlingen van Ine Bettens


18:00

Toonmoment Woordatelier leerlingen 2.3
Aartselaar lokaal 1.7

Leerlingen van Ine Bettens


13:30 - 18:00

Toonmoment Gitaar klassiek en Piano klassiek
Niel woordlokaal

Leerlingen van David Van Steenkiste en Stefaan Van den Putte


14:00

Toonmoment Dansinitiatie
Schelle GBS De Klim turnzaal (ingang Rupelstraat)

Leerlingen van Sabin Ceulemans


15:00

Toonmoment Danslab klassiek
Schelle GBS De Klim turnzaal (ingang Rupelstraat)

Leerlingen van Sabin Ceulemans


16:30

Toonmoment Danslab klassiek
Niel GO! De Parel turnzaal (Schuttershofstraat 50)

Leerlingen van Sabin Ceulemans


18:00

Toonmoment Saxofoon JPR en Piano JPR
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Matthias Van den Brande en Rafaël Mertens

Slottoonmoment Saxofoon klassiek
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Bart Van Beneden


16:00 - 17:30

Slottoonmoment Piano klassiek
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Stefan Weiler en Pierre Herman


17:30 - 18:30

Slottoonmoment BP Piano
Hemiksem auditorium

Leerling van Gert De Beuckeleer


18:00

Toonmoment Piano klassiek
Hemiksem lokaal 1.4

Leerlingen van Stefan Weiler en Pierre Herman


19:30

Slot- en toonmoment Klavecimbel - Basblokfluit - Altviool
Hemiksem lokaal 0.4

Leerlingen van Annelies Focquaert en Karin Gutsche


18:30 - 19:00

Toonmoment Harp
Hemiksem lokaal 0.4

Leerlingen van Fanny Van Coninckxloey


19:30

Slottoonmoment Verteltheater
Hemiksem woordlokaal

Leerlingen van Annelies Spanoghe


18:00

Toonmoment Fagot,- Viool - Contrabas klassiek
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Emma de Bakker, Hans Cammaert en Jasper De Roeck


18:00

Toonmoment Basgitaar JPR en slagwerk JPR
Hemiksem lokaal 0.4

Leerlingen van Jasper De Roeck en Peter Cools


18:00

Toonmoment Saxofoon JPR en Zang JPR
Hemiksem auditorium

Leerlingen van Matthias Van den Brande en Eva Tulkens


19:30

Toonmoment Orgel
Heilige Familiekerk Schelle

Leerlingen van Annelies Focquaert