Gedurende de maand september kunnen er zich nog wijzigingen voordoen. Gelieve hier rekening mee te houden, aub.

Accordeon klassiek Altsaxofoon JPR Altsaxofoon klassiek Altviool klassiek Bariton klassiek Basblokfluit klassiek Basgitaar JPR Basklarinet klassiek Begeleidingspraktijk klavecimbel klassiek Begeleidingspraktijk orgel klassiek Begeleidingspraktijk piano klassiek Blokfluit klassiek Cello klassiek Cello module Contrabas JPR Contrabas klassiek Cultuurorganisatie Dwarsfluit klassiek Elektrische en/of akoestische gitaar JPR Engelse hoorn klassiek Eufonium klassiek Fagot klassiek Gitaar klassiek Groepsmusiceren instrumentaal JPR Groepsmusiceren instrumentaal klassiek Groepsmusiceren vocaal JPR Groepsmusiceren vocaal klassiek - volwassenenkoor Groepsmusiceren vocaal musical Harp klassiek Hobo klassiek Initiatie Klarinet klassiek Klavecimbel klassiek Kleine klarinet klassiek Koor - Dreamcatchers Kornet klassiek MAC JPR Melodisch slagwerk klassiek Muziekatelier jongeren Muziekatelier klassiek Muziekatelier volwassenen Muziek beluisteren - muziekgeschiedenis Muziek op maat Muziektheorie kamermuziek Muziektheorie klassiek Orgel klassiek Piano JPR Piano klassiek Ritmisch slagwerk JPR Ritmisch slagwerk klassiek SoCo JPR Sopraansaxofoon klassiek Strijkersorkest Tenorsaxofoon JPR Tenorsaxofoon klassiek Trombone klassiek Trompet klassiek Viool klassiek Zang JPR Zang klassiek

Accordeon klassiek

Lessen
Igor Berezko Hemiksem dinsdag 16u30 - 17u30
18u30 - 19u30

Altsaxofoon JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 17u00 - 18u00
19u00 - 20u00
woensdag 17u00 - 18u00
Aartselaar woensdag 12u30 - 14u30

Altsaxofoon klassiek

Lessen
Bart Van Beneden Hemiksem woensdag 13u30 - 15u30
donderdag 18u00 - 19u00
20u00 - 22u00
Schelle donderdag 15u45 - 17u45
Matthias Van den Brande Aartselaar woensdag 12u30 - 14u30

Altviool klassiek

Lessen
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 17u00 - 21u00

Bariton klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 15u30 - 16u30

Basblokfluit klassiek

Lessen
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 16u00 - 17u00

Basgitaar JPR

Lessen
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
21u00 - 22u00

Basklarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem zaterdag 10u00 - 11u00

Begeleidingspraktijk klavecimbel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Hemiksem dinsdag 16u30 - 17u30

Begeleidingspraktijk orgel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Niel dinsdag 17u30 - 18u30

Begeleidingspraktijk piano klassiek

Lessen
Geert De Beuckeleer Hemiksem dinsdag 19u00 - 21u00
donderdag 17u00 - 21u00
Aartselaar dinsdag 16u45 - 18u45

Blokfluit klassiek

Lessen
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 15u00 - 16u00
18u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Cello klassiek

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem donderdag 16u00 - 21u00
20u00 - 22u00
21u00 - 22u00

Cello module

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem maandag 09u00 - 10u00

Contrabas JPR

Lessen
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
21u00 - 22u00

Contrabas klassiek

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem donderdag 17u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Cultuurorganisatie

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem donderdag 15u00 - 16u00

Dwarsfluit klassiek

Lessen
Reinhilde Daelemans Hemiksem maandag 17u15 - 20u15
Aartselaar maandag 15u45 - 16u45

Elektrische en/of akoestische gitaar JPR

Lessen
Rob Deckx Hemiksem dinsdag 16u30 - 18u00
19u00 - 21u30
donderdag 16u30 - 20u30
Koen Wauters Hemiksem woensdag 14u30 - 18u30
Aartselaar woensdag 13u00 - 14u00

Engelse hoorn klassiek

Lessen
Luk Nielandt Hemiksem woensdag 15u45 - 16u45
18u45 - 19u45

Eufonium klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem zaterdag 11u00 - 12u00

Fagot klassiek

Lessen
Emma de Bakker Hemiksem maandag 16u30 - 18u30

Gitaar klassiek

Lessen
Rob Deckx Hemiksem dinsdag 21u00 - 21u30
Bert Van Reeth Hemiksem woensdag 13u00 - 17u00
17u30 - 18u30
19u30 - 20u30
Schelle dinsdag 18u15 - 19u15
21u15 - 22u15
Niel maandag 16u00 - 21u00
Aartselaar dinsdag 15u45 - 17u45
David Van Steenkiste Aartselaar dinsdag 15u00 - 21u00
woensdag 12u15 - 18u15

Groepsmusiceren instrumentaal JPR

Lessen
Rob Deckx Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
donderdag 20u30 - 21u30
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 19u00 - 22u00
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
20u00 - 22u00
Koen Wauters Hemiksem woensdag 18u30 - 19u30
19u00 - 20u00

Groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Lessen
Igor Berezko Hemiksem dinsdag 17u30 - 18u30
Hans Cammaert Hemiksem maandag 09u00 - 10u00
18u45 - 20u45
zaterdag 10u00 - 12u00
Niel dinsdag 19u00 - 20u00
Astrid Maertens Schelle maandag 19u00 - 20u00
Bart Van Beneden Hemiksem woensdag 12u30 - 13u30
donderdag 19u00 - 20u00
David Van Looveren Niel woensdag 14u00 - 15u00
18u45 - 19u45
Bert Van Reeth Hemiksem woensdag 18u30 - 19u30
Niel dinsdag 20u15 - 21u15
Koen Wauters Hemiksem woensdag 18u30 - 19u30
19u00 - 20u00

Groepsmusiceren vocaal JPR

Lessen
Eva Tulkens Hemiksem maandag 20u00 - 21u00

Groepsmusiceren vocaal klassiek - volwassenenkoor

Lessen
Cristel De Meulder Hemiksem woensdag 20u00 - 22u00
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 20u00 - 22u00

Groepsmusiceren vocaal musical

Lessen
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 20u30 - 21u30

Harp klassiek

Lessen
Fanny Van Coninckxloey Hemiksem maandag 16u30 - 17u30
zaterdag 08u45 - 09u45

Hobo klassiek

Lessen
Luk Nielandt Hemiksem woensdag 15u45 - 19u45

Initiatie

Lessen
Liesbet Moeremans Hemiksem zaterdag 08u45 - 10u45
Schelle donderdag 15u45 - 16u45
Niel vrijdag 16u00 - 17u00
Aartselaar zaterdag 11u30 - 12u30

Klarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem zaterdag 09u00 - 13u00
Aartselaar zaterdag 13u15 - 14u15

Klavecimbel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Hemiksem dinsdag 15u30 - 17u30

Kleine klarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem zaterdag 12u00 - 13u00

Koor - Dreamcatchers

Lessen
Lieselotte Van Havere Hemiksem zaterdag 11u00 - 12u00

Kornet klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem zaterdag 09u00 - 10u00

MAC JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00

Melodisch slagwerk klassiek

Lessen
Peter Cools Niel maandag 19u30 - 20u30

Muziekatelier jongeren

Lessen
Peter De Boi Aartselaar dinsdag 16u00 - 20u00
donderdag 16u00 - 20u00
Maya Dufour Hemiksem maandag 15u45 - 17u45
woensdag 14u30 - 16u30
Schelle maandag 18u00 - 19u00
18u15 - 19u15
19u00 - 20u00
19u15 - 20u15
donderdag 18u00 - 19u00
18u15 - 19u15
19u00 - 20u00
19u15 - 20u15
Rune Mertens Schelle maandag 15u45 - 17u45
donderdag 15u45 - 17u45
Veerle Sijbers Niel dinsdag 15u45 - 17u45
18u00 - 20u00
vrijdag 15u45 - 17u45
18u00 - 20u00
Lieselotte Van Havere Hemiksem woensdag 14u30 - 16u30
zaterdag 08u45 - 10u45

Muziekatelier klassiek

Lessen
Michael Swolfs Niel woensdag 19u30 - 20u30
Fanny Van Coninckxloey Hemiksem maandag 18u30 - 19u30
woensdag 20u00 - 21u00
zaterdag 09u45 - 10u45

Muziekatelier volwassenen

Lessen
Maya Dufour Schelle maandag 20u00 - 22u00
Caroline Van Loo Hemiksem donderdag 20u00 - 22u00
Koen Wauters Hemiksem woensdag 20u00 - 22u00

Muziek beluisteren - muziekgeschiedenis

Lessen
Michael Swolfs Hemiksem dinsdag 19u30 - 21u30

Muziek op maat

Lessen
Michael Swolfs Schelle donderdag 17u00 - 19u00

Muziektheorie kamermuziek

Lessen
Hans Cammaert Hemiksem maandag 19u00 - 20u00

Muziektheorie klassiek

Lessen
Michael Swolfs Hemiksem woensdag 16u00 - 18u00
zaterdag 10u30 - 11u30
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 15u00 - 16u00

Orgel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Niel dinsdag 14u00 - 15u00
18u30 - 19u30

Piano JPR

Lessen
Rafaël Mertens Hemiksem woensdag 15u00 - 22u00
Aartselaar woensdag 12u45 - 14u45

Piano klassiek

Lessen
Kris De Witte Hemiksem woensdag 12u30 - 17u30
zaterdag 08u30 - 12u30
Leen Goossens Hemiksem woensdag 12u30 - 17u30
Pierre Herman Schelle dinsdag 16u00 - 22u00
Nina Smeets Niel maandag 16u00 - 21u00
Aartselaar donderdag 16u00 - 21u00
Michael Swolfs Schelle donderdag 17u00 - 19u00
Stefaan Van den Putte Aartselaar dinsdag 15u30 - 18u30
woensdag 12u15 - 15u15
15u45 - 17u45
David Van Looveren Niel woensdag 14u15 - 18u15
19u45 - 21u45

Ritmisch slagwerk JPR

Lessen
Peter Cools Niel maandag 14u30 - 15u00
17u00 - 19u00
dinsdag 19u00 - 22u00
Aartselaar dinsdag 18u00 - 18u30

Ritmisch slagwerk klassiek

Lessen
Peter Cools Niel maandag 16u00 - 18u00
19u00 - 20u30
dinsdag 19u00 - 20u00
Aartselaar dinsdag 18u00 - 18u30

SoCo JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00

Sopraansaxofoon klassiek

Lessen
Bart Van Beneden Hemiksem donderdag 18u00 - 19u00

Strijkersorkest

Lessen
Astrid Maertens Hemiksem ntb ? - ?

Tenorsaxofoon JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 19u00 - 20u00

Tenorsaxofoon klassiek

Lessen
Bart Van Beneden Hemiksem donderdag 18u00 - 19u00

Trombone klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 15u30 - 17u30
18u30 - 19u30
zaterdag 12u00 - 13u00

Trompet klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 17u30 - 18u30
zaterdag 09u00 - 12u00

Viool klassiek

Lessen
Hans Cammaert Hemiksem maandag 21u00 - 22u00
woensdag 13u00 - 16u00
zaterdag 09u00 - 10u00
Schelle maandag 15u45 - 17u45
Niel dinsdag 16u00 - 19u00
Astrid Maertens Hemiksem woensdag 16u00 - 17u40
18u00 - 19u00
18u40 - 20u20
vrijdag 16u00 - 18u45
Schelle maandag 16u30 - 17u50
18u00 - 19u00
20u00 - 21u00
Aartselaar woensdag 13u00 - 15u40

Zang JPR

Lessen
Eva Tulkens Hemiksem maandag 17u00 - 20u00
dinsdag 17u30 - 20u30

Zang klassiek

Lessen
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 17u30 - 19u30
20u00 - 21u00
Dorine Mortelmans Hemiksem maandag 17u30 - 20u30