Accordeon klassiek Altsaxofoon JPR Altsaxofoon klassiek Altviool klassiek Basblokfluit klassiek Basgitaar JPR Basklarinet klassiek Begeleidingspraktijk klavecimbel klassiek Begeleidingspraktijk orgel klassiek Begeleidingspraktijk piano klassiek Blokfluit klassiek Cello klassiek Contrabas JPR Contrabas klassiek Dwarsfluit klassiek Elektrische en/of akoestische gitaar JPR Engelse hoorn klassiek Eufonium klassiek Fagot klassiek Gitaar klassiek Groepsmusiceren instrumentaal JPR Groepsmusiceren instrumentaal klassiek Groepsmusiceren instrumentaal klassiek - orkest Groepsmusiceren vocaal JPR Groepsmusiceren vocaal klassiek - volwassenenkoor Groepsmusiceren vocaal musical Harp klassiek Hobo klassiek Initiatie Klarinet klassiek Klavecimbel klassiek Kleine klarinet klassiek Koor - Dreamcatchers Kornet klassiek MAC JPR Melodisch slagwerk klassiek Muziekatelier jongeren Muziekatelier JPR Muziekatelier klassiek Muziekatelier volwassenen Muziek beluisteren - muziekgeschiedenis Muziek op maat Muziektheorie klassiek Orgel klassiek Piano JPR Piano klassiek Ritmisch slagwerk JPR Ritmisch slagwerk klassiek SoCo JPR Tenorsaxofoon JPR Tenorsaxofoon klassiek Trombone klassiek Trompet klassiek Viool klassiek Zang JPR Zang klassiek Zang musical

Accordeon klassiek

Lessen
Igor Berezko Hemiksem dinsdag 16u30 - 17u30
18u30 - 19u30

Altsaxofoon JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 17u00 - 18u00
19u00 - 21u00
Aartselaar woensdag 13u30 - 14u30

Altsaxofoon klassiek

Lessen
Bart Van Beneden Hemiksem donderdag 17u00 - 19u00
20u00 - 21u00
zaterdag 10u00 - 13u00
Schelle donderdag 15u45 - 16u45
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 17u00 - 18u00
Aartselaar woensdag 12u30 - 14u30

Altviool klassiek

Lessen
Hans Cammaert Niel dinsdag 17u00 - 18u00
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 16u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Basblokfluit klassiek

Lessen
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 16u00 - 18u00

Basgitaar JPR

Lessen
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Basklarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem zaterdag 10u15 - 11u15

Begeleidingspraktijk klavecimbel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Hemiksem dinsdag 16u30 - 17u30

Begeleidingspraktijk orgel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Niel dinsdag 18u00 - 19u00

Begeleidingspraktijk piano klassiek

Lessen
Geert De Beuckeleer Hemiksem dinsdag 19u00 - 21u00
donderdag 17u00 - 21u00
Aartselaar dinsdag 16u45 - 18u45

Blokfluit klassiek

Lessen
Karin Gutsche Hemiksem donderdag 15u00 - 16u00
18u00 - 20u00

Cello klassiek

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem donderdag 16u00 - 22u00

Contrabas JPR

Lessen
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Contrabas klassiek

Lessen
Reinhardt Vanderschaeghe Hemiksem donderdag 16u00 - 18u00
20u00 - 21u00

Dwarsfluit klassiek

Lessen
Reinhilde Daelemans Hemiksem maandag 17u15 - 20u15
Aartselaar maandag 15u45 - 16u45
Liesbet Moeremans Niel vrijdag 17u30 - 18u30

Elektrische en/of akoestische gitaar JPR

Lessen
Rob Deckx Hemiksem dinsdag 16u30 - 18u00
20u00 - 21u00
donderdag 16u30 - 22u00
Bert Van Reeth Niel donderdag 19u00 - 20u00
Koen Wauters Hemiksem maandag 19u00 - 20u00
woensdag 14u00 - 15u00
16u00 - 17u00
18u00 - 19u00
Aartselaar maandag 17u30 - 18u30

Engelse hoorn klassiek

Lessen
Ineke Craeghs Hemiksem dinsdag 19u30 - 20u30
vrijdag 15u00 - 16u00
17u00 - 18u00

Eufonium klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem zaterdag 11u00 - 12u00

Fagot klassiek

Lessen
Emma de Bakker Hemiksem maandag 19u15 - 19u45
dinsdag 19u30 - 20u30
donderdag 12u30 - 13u30

Gitaar klassiek

Lessen
Rob Deckx Hemiksem donderdag 21u00 - 22u00
Bert Van Reeth Hemiksem woensdag 13u00 - 17u00
17u30 - 18u30
19u30 - 20u30
Schelle dinsdag 18u15 - 21u15
Niel donderdag 16u00 - 20u00
21u00 - 22u00
Aartselaar dinsdag 15u45 - 17u45
David Van Steenkiste Aartselaar dinsdag 15u00 - 21u00
woensdag 12u15 - 18u15

Groepsmusiceren instrumentaal JPR

Lessen
Rob Deckx Hemiksem dinsdag 18u00 - 20u00
21u00 - 22u00
Jasper De Roeck Hemiksem dinsdag 19u00 - 20u00
21u00 - 22u00
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 18u00 - 19u00
21u00 - 22u00
Koen Wauters Hemiksem maandag 20u00 - 21u00

Groepsmusiceren instrumentaal klassiek

Lessen
Igor Berezko Hemiksem dinsdag 17u30 - 18u30
Hans Cammaert Hemiksem maandag 18u45 - 20u45
zaterdag 10u00 - 12u00
Niel dinsdag 19u00 - 20u00
Ineke Craeghs Hemiksem dinsdag 20u30 - 21u30
vrijdag 18u45 - 20u00
20u15 - 22u15
Astrid Maertens Schelle maandag 19u00 - 20u00
Bart Van Beneden Hemiksem donderdag 19u00 - 20u00
zaterdag 14u00 - 15u00
David Van Looveren Niel woensdag 14u00 - 15u00
Bert Van Reeth Hemiksem woensdag 18u30 - 19u30
Niel donderdag 20u00 - 21u00

Groepsmusiceren instrumentaal klassiek - orkest

Lessen
Astrid Maertens Hemiksem ntb ? - ?

Groepsmusiceren vocaal JPR

Lessen
Eva Tulkens Hemiksem dinsdag 19u30 - 20u30

Groepsmusiceren vocaal klassiek - volwassenenkoor

Lessen
Cristel De Meulder Hemiksem woensdag 20u00 - 22u00

Groepsmusiceren vocaal musical

Lessen
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 21u00 - 22u00

Harp klassiek

Lessen
Fanny Van Coninckxloey Hemiksem maandag 16u30 - 17u30
woensdag 15u30 - 18u30
zaterdag 08u45 - 10u45

Hobo klassiek

Lessen
Ineke Craeghs Hemiksem dinsdag 15u30 - 19u30
vrijdag 15u00 - 18u00

Initiatie

Lessen
Liesbet Moeremans Hemiksem zaterdag 08u45 - 10u45
Schelle donderdag 15u45 - 16u45
Niel vrijdag 16u30 - 17u30
Aartselaar zaterdag 11u15 - 12u15

Klarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem woensdag 14u00 - 16u00
zaterdag 09u15 - 10u15
11u15 - 12u15
Aartselaar woensdag 16u45 - 17u45

Klavecimbel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Hemiksem dinsdag 15u30 - 17u30

Kleine klarinet klassiek

Lessen
Marija Pavlovic Hemiksem zaterdag 10u15 - 11u15

Koor - Dreamcatchers

Lessen
Lieselotte Van Havere Hemiksem zaterdag 11u00 - 12u00

Kornet klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00
zaterdag 09u00 - 10u00

MAC JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00

Melodisch slagwerk klassiek

Lessen
Peter Cools Niel maandag 19u30 - 20u30

Muziekatelier jongeren

Lessen
Ineke Craeghs Schelle maandag 15u45 - 19u45
donderdag 15u45 - 19u45
Emma de Bakker Hemiksem maandag 17u15 - 19u15
woensdag 17u30 - 19u30
Aartselaar maandag 15u45 - 16u45
woensdag 16u00 - 17u00
Peter De Boi Aartselaar dinsdag 16u00 - 20u00
donderdag 16u00 - 20u00
Marija Pavlovic Hemiksem woensdag 13u00 - 15u00
Veerle Sijbers Niel dinsdag 16u00 - 20u00
vrijdag 16u00 - 20u00
Lieselotte Van Havere Hemiksem woensdag 14u30 - 16u30
zaterdag 08u45 - 10u45

Muziekatelier JPR

Lessen
Koen Wauters Hemiksem woensdag 15u00 - 16u00
19u00 - 20u00

Muziekatelier klassiek

Lessen
Emma de Bakker Hemiksem maandag 19u45 - 20u45
dinsdag 18u30 - 19u30
woensdag 19u30 - 20u30
Michael Swolfs Hemiksem woensdag 19u30 - 20u30

Muziekatelier volwassenen

Lessen
Ineke Craeghs Hemiksem donderdag 20u00 - 22u00
Jasper De Roeck Hemiksem maandag 20u00 - 22u00
Koen Wauters Hemiksem woensdag 20u00 - 22u00

Muziek beluisteren - muziekgeschiedenis

Lessen
Michael Swolfs Hemiksem dinsdag 19u30 - 21u30

Muziek op maat

Lessen
Michael Swolfs Schelle donderdag 17u00 - 19u00

Muziektheorie klassiek

Lessen
Michael Swolfs Hemiksem woensdag 16u00 - 18u00
Niel dinsdag 17u00 - 18u00
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00

Orgel klassiek

Lessen
Annelies Focquaert Niel dinsdag 19u00 - 21u00

Piano JPR

Lessen
Rafaël Mertens Hemiksem woensdag 15u00 - 22u00
Aartselaar woensdag 12u45 - 14u45

Piano klassiek

Lessen
Kris De Witte Hemiksem woensdag 12u30 - 17u30
zaterdag 08u30 - 12u30
Leen Goossens Hemiksem maandag 15u30 - 19u30
woensdag 12u30 - 17u30
Pierre Herman Schelle dinsdag 16u00 - 21u00
Niel maandag 15u00 - 21u00
Aartselaar donderdag 16u00 - 21u00
Michael Swolfs Schelle donderdag 18u00 - 19u00
Stefaan Van den Putte Aartselaar woensdag 13u00 - 17u00
18u00 - 21u00
David Van Looveren Niel woensdag 15u00 - 18u00
18u30 - 20u30

Ritmisch slagwerk JPR

Lessen
Peter Cools Niel maandag 16u30 - 18u00
18u30 - 19u30
dinsdag 19u00 - 22u00
Aartselaar dinsdag 18u00 - 18u30

Ritmisch slagwerk klassiek

Lessen
Peter Cools Niel maandag 16u30 - 20u30
dinsdag 19u00 - 20u00

SoCo JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00

Tenorsaxofoon JPR

Lessen
Matthias Van den Brande Hemiksem dinsdag 20u00 - 21u00

Tenorsaxofoon klassiek

Lessen
Bart Van Beneden Hemiksem donderdag 18u00 - 19u00
20u00 - 21u00

Trombone klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 16u00 - 20u00
zaterdag 11u00 - 13u00

Trompet klassiek

Lessen
Joris Degeest Hemiksem woensdag 16u00 - 17u00
18u00 - 19u00
zaterdag 09u00 - 12u00

Viool klassiek

Lessen
Hans Cammaert Hemiksem maandag 21u00 - 22u00
woensdag 13u00 - 16u00
zaterdag 09u00 - 10u00
Schelle maandag 16u00 - 17u00
17u30 - 18u30
Niel dinsdag 16u00 - 18u00
Astrid Maertens Hemiksem woensdag 15u00 - 18u00
18u30 - 21u30
vrijdag 16u00 - 20u00
Schelle maandag 16u00 - 19u00
20u00 - 20u20
Aartselaar woensdag 13u30 - 14u30

Zang JPR

Lessen
Eva Tulkens Hemiksem maandag 17u00 - 20u30
dinsdag 17u00 - 19u30

Zang klassiek

Lessen
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 17u00 - 21u00
Dorine Mortelmans Hemiksem maandag 18u00 - 20u00

Zang musical

Lessen
Mirl Marrannes Hemiksem woensdag 20u00 - 21u00